• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

TRZEJ KRÓLOWIE PRZYBYLI DO PINCZYNA

 • 20180111
Zblewo. Święto Trzech Króli uroczyście świętowano także w Pinczynie.

Czytaj więcej: TRZEJ KRÓLOWIE PRZYBYLI DO PINCZYNA

ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ARTYSTĄ PLASTYKIEM

 • 20171013
Zblewo. Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie przygotował nową ofertę zajęć dla dzieci. Nadchodzi jesień… A czy może być lepszy sposób na spędzanie długich, jesiennych wieczorów niż kolorowe i pełne radości zajęcia plastyczne prowadzone przez artystę plastyka?

Czytaj więcej: ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ARTYSTĄ PLASTYKIEM

III Pinczyński Oktoberfest

 • o7936
Zblewo. 7. października zapraszamy do Pinczyna na III Pinczyński Oktoberfest! Organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

Czytaj więcej: III Pinczyński Oktoberfest

Dofinansowania dla Zblewa

 • 7834
Zblewo. Mamy świetne wieści dla Mieszkańców Zblewa, a z pewnością najbardziej ucieszą się wszyscy sportowcy i kibice!

Czytaj więcej: Dofinansowania dla Zblewa

ZŁOTO OBRONIONE

 • 7681
Zblewo. Gra w kręgle, wyścigi rowerowe, wbijanie gwoździ na czas, strzelanie z wiatrówki, toczenie opony… To tylko część z trzynastu konkurencji, w których - w minioną sobotę (tj. 9 września) - zmierzyli się seniorzy z powiatu starogardzkiego. A wszystko to podczas dorocznej Powiatowej Spartakiady Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: ZŁOTO OBRONIONE

DOŻYNKI W KLESZCZEWIE KOŚCIERSKIM

 • 7302
Zblewo. Kilkuset rolników z gminy Zblewo wzięło udział w tegorocznych dożynkach gminno - parafialnych, które w tym roku zorganizowano w Kleszczewie Kościerskim. Starostami dożynek byli Aneta i Adam Armatowscy, którzy prowadzą tu jedno z najbardziej prężnych gospodarstw.

Czytaj więcej: DOŻYNKI W KLESZCZEWIE KOŚCIERSKIM

Kiermasz Sztuki i Rękodzieła

 • 7259
Zblewo. W ostatnią niedzielę sierpnia tłumy mieszkańców i gości odwiedziły arboretum w Wirtach. Przyciągnął ich tu niezwykle klimatyczny Kiermasz Sztuki i Rękodzieła - prawdziwe święto pięknej przyrody, regionalnej sztuki i ciekawych ludzi. Przypomnijmy, iż kiermasz był pokłosiem XI Pleneru Artystów Ludowych Pomorza w Bytoni.

Czytaj więcej: Kiermasz Sztuki i Rękodzieła

Festyn Kociewski

 • 5345
Zblewo. Trwają wielkie przygotowania do tegorocznego Festynu Kociewskiego. Już dziś zapowiadamy tę imprezę, bo warto zarezerwować sobie tę datę – 15 lipca – właśnie na zabawę w Zblewie. Wystąpi m.in. zespół KOMBII oraz popularny Sławomir.

Czytaj więcej: Festyn Kociewski

WEEKEND PEŁEN WYDARZEŃ

 • 3544
Zblewo. Sezon imprez plenerowych ( i nie tylko) w pełni! W nadchodzący weekend czeka nas wiele imprez, dlatego – specjalnie dla Państwa – przygotowaliśmy skrócony „kulturalny rozkład jazdy” na najbliższe dni. A przed nami – pikniki, festyny i wspaniałe koncerty! Warto być z nami!

Czytaj więcej: WEEKEND PEŁEN WYDARZEŃ