• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

WEEKEND PEŁEN WYDARZEŃ

  • 3544
Zblewo. Sezon imprez plenerowych ( i nie tylko) w pełni! W nadchodzący weekend czeka nas wiele imprez, dlatego – specjalnie dla Państwa – przygotowaliśmy skrócony „kulturalny rozkład jazdy” na najbliższe dni. A przed nami – pikniki, festyny i wspaniałe koncerty! Warto być z nami!

A oto szczegóły:

 

 

SOBOTA 3 CZERWCA

 

- Festyn Wędkarski nad jeziorem Wielkim, godz.8.00-13.00, więcej info: TUTAJ;

 

- Festyn Rodzinny „Dorośli Dzieciom” na Orliku w Pinczynie, zobacz szczegółowy program: TUTAJ;

 

NIEDZIELA 4 CZERWCA

 

- Festyn Rodzinny w Bytoni (Centrum Rekreacyjno Sportowe), godz.14.00-18.00, zobacz co będzie się działo – TUTAJ;

 

- koncert w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej na Kociewiu; godz.18.00 - kościół w Zblewie, wystąpią: Patryk Podwojski (organy), Szymon Zawodny (saksofon) oraz znakomita sopranistka Angelika Podwojska. zobacz szczegóły: TUTAJ.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GMINY ZBLEWO NA WSPANIAŁE WYDARZENIA KULTURALNE!

 

I nie zapomnijcie po drodze wstąpić do Arboretum w Wirtach, gdzie trwa właśnie jeden z najpiękniejszych spektakli PRZYRODY – kwitną bajkowe azalie. To trzeba zobaczyć!

Źródło: zblewo.pl