• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

SENIORZY MAJĄ KLUB

 • 20180212
Skarszewy. Słuchacze Skarszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się na zabawie karnawałowej w Klubie "Senior+". Spotkanie było pełne radości, uśmiechu i tańca.

Czytaj więcej: SENIORZY MAJĄ KLUB

Kolejne place zabaw

 • 20180125
Skarszewy. Więckowy i Pogódki to kolejne miejscowości gminy Skarszewy, gdzie przy szkołach powstały place zabaw.

Czytaj więcej: Kolejne place zabaw

PODPISANIE UMOWY W GWIK

 • 20180116
Skarszewy. W siedzibie komunalnej spółki Gminne Wodociągi i Kanalizacja w Skarszewach, podpisana została umowa na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla projektu pod nazwą „Modernizacja systemu ściekowego na terenie gminy Skarszewy”.

Czytaj więcej: PODPISANIE UMOWY W GWIK

Skarszewski Zlot Morsów

 • 20180107
Skarszewy. II Skarszewski Zlot Morsów odbędzie się 18 lutego w Skarszewach, na terenie Ośrodka Turystyczno – Wypoczynkowego Borówno Wielkie.

Czytaj więcej: Skarszewski Zlot Morsów

BEZPŁATNE BADANIA

 • 20171203
Skarszewy. Prosimy o uwagę wszystkich pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach urodzonych w latach: 1962, 1967, 1972, 1977, 1982.

Czytaj więcej: BEZPŁATNE BADANIA

SPOTKANIA EKOLOGICZNE

 • 20171124
Skarszewy. Co to jest termomodernizacja? Jak uniknąć strat ciepła w domu czy mieszkaniu? Czym wolno palić w piecu i jak oszczędzać wodę? - na te i inne pytania można było usłyszeć odpowiedzi podczas spotkań ekologicznych zorganizowanych przez Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne.

Czytaj więcej: SPOTKANIA EKOLOGICZNE

Skarszewski UTW

 • 20171115
Skarszewy. W zamku joannitów odbyło się spotkanie Skarszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykłady poprowadzili: Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarszewach -  Kamil Szynwelski, który mówił o zagrożeniu jakie niesie ze sobą czad, czyli tlenek węgla, a następnie prawnik - Łucja Konczerewicz, przybliżyła wszystkim, co to jest stowarzyszenie i jakie trzeba spełniać warunki, aby można było je zarejestrować. 

Czytaj więcej: Skarszewski UTW

DRZEWIARZ WYGRYWA PO RAZ 13 !!!

 • 20171112
Osieczna. Piłkarze MKP "Drzewiarz" rewelacyjnie spisali się w jesiennej rundzie rozgrywek piłki nożnej w "B" klasie.

Czytaj więcej: DRZEWIARZ WYGRYWA PO RAZ 13 !!!

NOWOŚĆ DLA PACJENTÓW GOZ

 • 20171107
Skarszewy.  Dobra informacja dla mieszkańców z podejrzeniem reumatoidalnego zapalenia stawów.

Czytaj więcej: NOWOŚĆ DLA PACJENTÓW GOZ