• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

KAJAKI ZAMIAST NART

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories Czarna Woda. Tegoroczna zima nie jest zbyt łaskawa dla narciarzy lecz sprzyja kajakarzom. Własnie zakończył się Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy Wda 2015.

- „Gdy cię złoszczą śniegu braki, zamień narty na kajaki" to hasło przyświecało uczestnikom tegorocznego zimowego spływu kajakowego rzeką Wdą - informuje senator, Andrzej Grzyb niestrudzony propagator wszelkich form wypoczynku na Kociewiu. 

 -To już po raz dziewiętnasty zorganizowany został zimowy spływ Wdą. W tym roku zjechało, dosłownie z całej Polski aż stu sześdziesięciu kajakarzy. Spływ rozpoczął się 26 lutego. Kajakarze płynęli od Szlagi, przez Błędno, Starą Rzekę do Tlenia. Spływ zakończył się 1 marca. Udało mi się uwiecznić kilka scen z tego wspaniałego spływu. Juz dzisiaj zapraszamy za rok na jubileuszowy XX Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy „WDA 2016". Do zobaczenia.

an