• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Wybory Sportowców i Trenera Roku 2015

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories  Starogard Gdański. 
W dniu 24 marca 2016 r. odbyło się posiedzenie Komisji do wyboru Utalentowanego Młodego Sportowca, Sportowca Roku i Trenera Roku 2015 Starogardu Gdańskiego.

Nominowanymi do tytułów są:

 

 

Sportowiec Roku 2015 (w porządku alfabetycznym – dyscyplina, klub):

 

1. Anna Knobel – kick-boxing – KS „Beniaminek 03”
2. Oktawia Nowacka – pięciobój nowoczesny – Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia Warszawa i Wojskowy Zespół Sportowy Zegrze,
3. Dominik Pieniaszek – pływanie/pięciobój nowoczesnym UKS „Ósemka”
4. Dżesika Romanowska/Agnieszka Libiszewska/Aleksandra Pikul – akrobatyka sportowa – UKS „Kociewie”
5. Wiktoria Wierzba – pływanie/pięciobój nowoczesny – UKS „Ósemka”

 

Trener Roku 2015 (w porządku alfabetycznym – dyscyplina, klub):

 

1. Mariusz Fryźlewicz – siatkówka – UKS SET Starogard
2. Tomasz Janowicz – kick-boxing – KS „Beniaminek 03”
3. Łukasz Rusiewicz – boks – KS „Beniaminek 03”

 

Prezydent Miasta uhonoruje także Utalentowanych Młodych Sportowców 2015 r., którymi są:

 

1. Miłosz Toczek – koszykówka – SKS
2. Luiza Rzepkowska – koszykówka – SKS
3. Karolina Stawińska – koszykówka – SKS
4. Grzegorz Kamiński – koszykówka – SKS
5. Kamila Dusowska – piłka siatkowa SKFiS „KaEmKa”
6. Oliwia Milkowska – piłka siatkowa SKFiS „KaEmKa”
7. Laura Wiśniewska – piłka siatkowa SKFiS „KaEmKa”
8. Dawid Karbowski – piłka siatkowa – UKS „SET Starogard”
9. Maciej Burczyk – piłka siatkowa – UKS „SET Starogard”
10. Szymon Adamczyk – piłka siatkowa – UKS „SET Starogard”
11. Kacper Kurkowski – piłka nożna – KS „Beniaminek 03”
12. Błażej Chmielecki – piłka nożna – KS „Beniaminek 03”
13. Kamil Roll – piłka nożna – KS „Beniaminek 03”
14. Kinga Slisewska – piłka nożna KP „Starogard”
15. Mateusz Jabłonka – piłka nożna KP „Starogard”
16. Mateusz Szweminski – piłka nożna KP „Starogard”
17. Michalina Wierzba – pływanie/pięciobój now. – UKS „Ósemka”
18. Monika Mazella – pływanie/pięciobój now. – UKS „Ósemka”
19. Błażej Nowacki – pływanie/pięciobój now. – UKS „Ósemka”
20. Adrian Sulewski – kick-boxing – KS „Beniaminek 03”
21. Bartosz Brauer – kick-boxing – KS „Beniaminek 03”
22. Klaudiusz Staniszewski – boks – KS „Beniaminek 03”
23. Sandra Błeńska – piłka ręczna – SKS
24. Fabian Peikowski – tenis stołowy – KS „Beniaminek 03”
25. Sebastian Wilgan – LA – Starogardzki Klub Lekkoatletyczny „Filippides”

 

Prezydent Miasta niebawem wręczy wybranym sportowcom nagrody i wyróżnienia.

 

Źródło:starogard.pl