• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Piaseczno pielgrzymowało do Lubiszewa

  • 16582
Gmina Gniew. W sobotę 22 kwietnia z piaseckiego sanktuarium wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Lubiszewie. Pomysł na wędrówkę zrodził się w Piasecznie i była to manifestacja wiary i modlitwy całym sobą.

Hasłem pielgrzymki było „Idźcie i głoście w 50 rocznicę koronacji Piaseckiej Figury Matki Boskiej”.  Z Piaseczna grupa wyruszyła o 5.30 w długą, 38 kilometrową podróż. Każdy ze swoimi intencjami skupiony i rozmodlony. Do sanktuarium w Lubiszewie pielgrzymi dotarli około 18 i wtedy odbyła się msza św. na zakończenie drogi .-Czas, który poświęciliśmy panu Bogu był dla nas pielgrzymów czasem wielkiej łaski- podsumowuje wyprawę Jarosław Ogonowski z Piaseczna. 

 

Źródło: gniew.pl