• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Sukces Zawodnika KZP Team Gniew

  • 16901
Gniew. W Białej Podlasce od 24 czerwca do 1 lipca odbywały się Mistrzostwa Europy Federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i w martwym ciągu. W mistrzostwach wzięło udział ponad 350 zawodników z 22 krajów starego kontynentu, w tym zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych KZP Team Gniew: Ireneusz Rosak, Jakub Blokus, Michał Kocknecht i Krystian Liebrecht, którzy jak zwykle pokazali swoją ogromną siłę. Ireneusz Rosak startował w kategorii masters do 67,5 kg i zdobył tytuł Mistrza Europy w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 110 kg, poprawiając tym wynikiem rekord Polski.

 

 

Jakub Blokus startował w kategorii junior (19 lat) do 75 kg i zdobył II miejsce z wynikiem 122,5 kg.

 

Michał Kocknecht startował w kategorii senior do 82,5 kg i zdobył II miejsce z wynikiem 167,5 kg.

 

Krystian Liebrecht startował w kategorii senior do 110 kg i zdobył V miejsce z wynikiem 185 kg.

 

Udział zawodników KZP Team Gniew na Mistrzostwach Europy był możliwy dzięki pomocy Ludzi Dobrej Woli którzy wspomogli wyjazd zawodników. Drużyna za pomoc z całego serca dziękuje firmom: Kaef Reklamy Tczew, Inwest-Kom Sp. z o.o., Nowak Ubezpieczenia oraz Rolls-Royce Marine Poland Sp. z o.o.

 

Gniewscy sportowcy nie zwalniają tempa. Już zaczęli przygotowania do Mistrzostw Świata federacji WPA, które odbędą się w dniach 30 listopad - 3 grudnia w Siedlcach.

 

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Źródło: gniew.pl