• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Najlepsi uczniowie

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories Skórcz. 
27 lutego br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Skórczu najlepsi uczniowie klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej w Skórczu w I okresie roku szkolnego 2016/2017 odebrali z rąk dyrektora Andrzeja Bunikowskiego odznaki wzorowego ucznia.

Gratulujemy wszystkim, którym  udało się osiągnąć tak wspaniałe wyniki w nauce. Życzymy wielu sukcesów i równie dobrych wyników na zakończenie roku szkolnego.

 

W pierwszym semestrze wzorowymi uczniami zostali:

Klasa I a

  1. Dąbek Maciej Ryszard
  2. Keina Patrycja Monika
  3. Keina Paulina Agnieszka
  4. Łąka Borys
  5. Łąka Mikołaj
  6. Malecka Alicja Małgorzata

Klasa II a

  1. Erdanowski Bartosz
  2. Malinowski Alan Bartosz
  3. Piontek Kinga Agnieszka
  4. Rocławska Marcelina Daria

Klasa II b

  1. Kupczyk Aleksandra Anna
  2. Dwurznik Adriana Marzena
  3. Krzyżanowski Jakub Marcin
  4. Stoba Nathan Piotr

Klasa II c

  1. Jakubowski Wiktor
  2. Kłosiński Maciej Mariusz
  3. Kolaska Michalina Oliwia
  4. Ośko Lena
  5. Rynkiewicz Zofia Ewelina
  6. Szarafin Eliza
  7. Szlachcikowski Filip

Klasa III a

  1. Dembska Zuzanna
  2. Deska Blanka
  3. Gliniecka Dominika
  4. Nitza Igor Henryk
  5. Reszczyńska Lena Katarzyna
  6. Wiśniewska Maria Joanna

Klasa III b

  1. Gibas Filip Kamil
  2. Grabowski Kacper
  3. Huebner Nikola Maria
  4. Nogga Julia Karolina
  5. Rynkiewicz Nina Sylwia

Klasa III c

  1. Bąber Aleksander Karol
  2. Bukowska Agata
  3. Singer Michał Jan
  4. Błażek Wiktoria Oliwia
  5. Erdanowski Jakub
  6. Chmura Zuzanna Maria
  7. Pawłowski Mateusz Marek

Klasa III d

  1. Deska Weronika
  2. Deska Wiktor
  3. Gliniecki Szymon
  4. Gniewkowski Marcin
  5. Mykowska Marta Julia
  6. Pstrong Natalia
  7. Sulewska Amelia
  8. Walkowska Martyna

Źródło: skorcz.pl