• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

WYPADEK W SUCUMINIE

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Sucumin. W wyniku zderzenia osobowej hondy z volkswagenem golfem ranne zostały 3 osoby. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania.

W miniony piątek kilka minut po godzinie 20:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się w miejscowości Sucumin na drodze krajowej nr 22. Dyżurujący przy telefonie alarmowym funkcjonariusz natychmiast skierował w ten rejon policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Jak ustalili pracujący na miejscu śledczy, do wypadku doszło w czasie manewru wyprzedzania. Kierowca osobowej hondy jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego uderzył w bok wyprzedzanego volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi, gdzie auto dachowało. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 20-letni kierowca hondy oraz 2 pasażerów tego pojazdu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze sporządzili oględziny uszkodzonych samochodów, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Mundurowi zabezpieczyli również ujawnione na miejscu ślady. Będą one pomocne w ustaleniu dokładnego przebiegu wypadku. 

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Od drugiego uczestnika wypadku pobrana została krew. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.