• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

PROWADZIŁ POD WPŁYWEM

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories

Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali 42-latka, który kierował mercedesem pod znacznym wpływem alkoholu. Mieszkaniec Kociewia wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość. Kierowca stracił już swoje prawo jazdy. W najbliższym czasie mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Okole. Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa vito, którego kierowca przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 35 km/h.

Podczas rozmowy z 42-letnim mieszkańcem powiatu starogardzkiego funkcjonariusze wyczuli wyraźny zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów od pojazdu oraz przewoził pasażera siedzącego na podłodze w przedziale ładunkowym. Policjanci udaremnili kierowcy możliwość kontynuowania dalszej jazdy odholowując samochód na parking.

W najbliższym czasie mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym. Dodatkowo 42-latek zostanie ukarany za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz przewożenie pasażera w przestrzeni ładunkowej pojazdu.