• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Wielkanocny Turniej Biało-Czerwonych

  • 16600x400
Starogard Gdański. Już po raz kolejny Starogard gościć będzie młodzieżową reprezentację Polski, której selekcjonerem jest Robert Wójcik. Młodzi piłkarze rozegrają dwa mecze na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. W Wielkanocnym Turnieju UEFA Development U-16 Polacy zmierzą się z Ukrainą, Słowacją i Norwegią.

Pierwsze dwa mecze Wielkanocnego Turnieju UEFA Development U-16 odbędą się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim 4 godziny później o godz. 16.00 vis a vis Polaków stanie drużyna ze Słowacji.

 

 

Kolejne mecze odbęda się w Nowym Stawie i Malborku. 15 kwietnia o godzinie 12:00 w Nowym Stawie zmierzy się ze sobą Słowacja i Ukraina, a w Malborku o godz. 16.00 o zwycięstwo powalczy Polska i Norwegia. Turniej zakończy się 17 kwietnia. O godz. 12.00 w Malborku zagra Norwegia ze Słowacją, a w Nowym Stawie Polska z Ukrainą .

 

Zapraszamy do kibicowania! Wstęp wolny !

Źródło: starogard.pl