• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

  • Turniej-
Pelplin. 31 maja 2017 r. w ramach IX Dni Godności Osób Niepełnosprawnych odbyło się zakończenie IX edycji Integracyjnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pelplinie. Organizatorem Turnieju był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pelplinie.

We wszystkich  turniejach każdy grał z każdym. W rozgrywkach brało udział pięć drużyn. Dwie z Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych: Barcic i Pelplina, jeden Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie, jedna szkoła ogólnodostępna Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach i w tym roku dołączyła do nas drużyna Caritas Diecezji Pelplińskiej.

 

 

Nadzór nad całym turniejem sprawowali Jan Świrbutowicz i Karol Bugajski nauczyciele SOSW Pelplin.

 

Puchar Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pelplinie zdobyła drużyna Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie.

 

Końcowa klasyfikacja:
I    miejsce – ZPS w Tczewie 39 pkt.
II   miejsce – SOSW Pelplin 20  pkt.
III miejsce – Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach 18 pkt.
IV miejsce – Caritas Diecezji Pelplińskiej 18  pkt.
V   miejsce – SOSW Barcice 13 pkt.

 

Każda drużyna otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe ufundowane przez Powiat Tczewski

 

Składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Tczewie za przekazanie nagród, pani Barbarze Nabakowskiej dyrektorowi Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie za udostępnienie boiska podczas rozgrywek jesienno – wiosennych, panu Leszkowi Melerowi właścicielowi Piekarni i Ciastkarni Leszek Meler za słodki poczęstunek podczas każdych zawodów.

Źródło: pelplin.pl