• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

ZIELONE KOCIEWIE

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji „Zielone Kociewie – Program Niskowęglowego Rozwoju do roku 2030” zamykającej prace nad programem. Odbędzie się ona 30 czerwca 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki 17, w godz. 10.00- 15.00. W konferencji wezmą udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych ze Starostą Powiatu Starogardzkiego Leszkiem Burczykiem, wiceprezydentem Starogardu Gdańskiego Przemysław BiesekTalewskim oraz wójtami gmin powiatu na czele. Patronatem Honorowym konferencję objął Marszałek Województwa Pomorskiego pan Mieczysław Struk. Od września 2014 r. trwały prace nad Pilotażowym programem niskowęglowego rozwoju dla powiatu starogardzkiego. Tworzony był on przez zespół ekspertów Instytutu na rzecz Ekorozwoju przy bliskiej współpracy z władzami samorządowymi powiatu i gmin, przedstawicielami mieszkańców, biznesu i organizacji pozarządowych. Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni lokalni liderzy, przedsiębiorcy, społecznicy działających w organizacjach pozarządowych, czyli osoby, którym nie powinna być obojętna przyszłość powiatu starogardzkiego. Pełen program konferencji znajduje się pod zaproszeniem. Więcej o Programie Niskowęglowego Rozwoju dla Powiatu Starogardzkiego oraz projekcie Dobry Klimat dla Powiatów w ramach którego jest on realizowany, można przeczytać na stronach organizatorów: Instytutu na rzecz Ekorozwoju i Związku Powiatów Polskich. Osoba do kontaktu: Marek Korzyński (510 024 740)