• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Rodzinna majówka w gniewskim zamku

 

Gniew. Wielka majówka już niedługo! Jeśli szukasz dobrego miejsca na odpoczynek albo chciałbyś by słoneczna pogoda nie zastała Cię w mieście, skorzystaj z naszej promocji i przyjedź w maju do Zamku Gniew! Zostań na weekend lub dłużej - będzie co robić! Na ten czas relaksu przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjną ofertę pobytu.

 

Zapraszamy do wypoczynku połączonego z dodatkowymi  atrakcjami. Będzie to bez wątpienia wspaniałe przeżycie dla każdego. Myśląc jednakże o przyszłości, ukażemy Waszym oczom ogrom wykonanego w ostatnimi czasami dzieła rewaloryzacji i rewitalizacji Wzgórza Zamkowego w Gniewie. Będzie też czas na wspólną zabawę, spożycie smacznych wyrobów zamkowej kuchni, czy zorganizowanie rodzinnej rekreacji na łonie natury.

Więcej na stronie zamek-gniew.pl