• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

Duet elegancji

Skórcz. Rozmawiamy z Andrzejem Grzenią, właścicielem firmy BONUS M.G.

- Firma nieustannie rozwija się i z roku na rok podwyższacie jakość waszych wyrobów.

 - Jesteśmy na rynku już od 14 lat. Natomiast od 2 lat mamy w Skórczu piękny sklep o powierzchni handlowej 300 metrów kwadratowych. Sklep ten oferuje szeroką gamę konfekcji damskiej i męskiej a także dziecięcej. Prowadzenie tak dużego sklepu i stałe podwyższanie jakość naszej oferty nie jest takie łatwe. Nieustannie monitorujemy najnowsze trendy światowej mody męskiej. Sporo czasu spędzamy w Warszawie i innych miastach kraju. Czynnie uczestniczymy w renomowanych targach i wystawach organizowanych w Polsce i Europie. Na bieżąco przekazujemy naszym projektantom i szwalniom wszystkie nowinki. Błyskawicznie wdrażamy je i oferujemy naszym Klientom.

 - W dużych, wielkomiejskich galeriach handlowych cena garniturów waha się w przedziale od 800 zł do 1 200 zł. Nasuwa się więc pytanie, dlaczego BONUS M.G. sprzedaje garnitury w w zdecydowanie niższych cenach. Czy wasze garnitury są gorsze jakościowo od tych drogich garniturów z galerii?

 - Absolutnie, nie! Po prostu mamy o wiele niższe koszty własne. Nie płacimy żadnego czynszu za naszą, własną powierzchnię handlową. To ogromna oszczędność bo za analogiczną powierzchnię wynajętą w dużej galerii handlowcy muszą zapłacić około 30 tysięcy zł miesięcznie. Kolejną oszczędnością jest nasz czas pracy. Sklepy w galeriach najczęściej pracują 12 godzin dziennie. Po co? Nasz sklep jest czynny inaczej. Pracujemy w godzinach najbardziej dogodnych dla Klienta. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00 a w soboty od godziny 8.00 do godziny 14.00. czyli pracujemy o dwie trzecie krócej niż sklepy w dużych galeriach. W ten sposób obniżamy koszty osobowe o więcej niż połowę. To pozwala nam na stosowanie minimalnych marż a sklepy w dużych galeriach stosują marże dochodzące nawet do kilkuset procent. W tych trudnych, kryzysowych czasach potrafimy naszym Klientom zaoferować najwyższej jakości towar po najniższych cenach. Zapewne dlatego po nasze garnitury przyjeżdżają do Skórcza Klienci nie tylko z okolicy ale dosłownie z całego Pomorza.

 - Ale sklep BONUS M.G. to nie tylko oferta dla panów...

 - Oczywiście, od samego początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim. W naszej ofercie, w zależności od sezonu znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp. Generalnie oferujemy cały asortyment towaru na wesela, śluby, osiemnastki, pogrzeby, komunie i inne okolicznościowe. Serdecznie więc zapraszam także panie do naszego sklepu i przypominam, że pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00 a w soboty od godziny 8.00 do 14.00. Korzystając z okazji zapraszam także do obejrzenia naszej oferty na II Targach Ślubnych, które odbędą się już 24 marca br.( niedziela) w reprezentacyjnej Kryształowej Sali w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kilińskiego 11.

 - Kilka dni temu rozmawiałem z Wojtkiem Nadolskim, znanym mistrzem świata w kulturystyce i jednocześnie popularnym DJ. Bardzo chwali wasze garnitury.

 - Wojtek to pełnej klasy profesjonalista. We wszystkim co robi jest mistrzem. Jest mistrzem świata w kulturystyce i mistrzem Polski DJ. Swoje garnitury także dobiera w mistrzowski sposób. Cieszę się, że potrafiliśmy sprostać jego mistrzowskim wymaganiom. Dodam, że Wojtek to nie tylko znakomity DJ i mistrzowski kulturysta ale także skuteczny dietetyk. Jestem tego przykładem. Stosowałem najróżniejsze diety odchudzające i nic. Dopiero Wojtek Nadolski tak mi ustawił moją dietę, że po 14 tygodniach, nie tylko „urwałem” 6 kilo ale także poprawiła mi się masa mięśniowa, mam lepsze samopoczucie i czuję się zdrowszy. Każdemu, kto chce coś zmienić ma plus w swoim życiu polecam kontakt z mistrzem Wojtkiem. Odsyłam na jego stronę facebook Wojciech Max Nadolski i serdecznie zapraszam do naszego sklepu BONUS M.G. w Skórczu.