• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

KLASTER DRZEWNY W CZARNEJ WODZIE

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories W Czarnej Wodzie z inicjatywy Burmistrza Czarnej Wody oraz zarządu firmy STEICO sp. z o.o. podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia Pomorskiego Klastra Drzewnego "Czarna Woda". Zostanie on wysłany do Marszałka Województwa Pomorskiego, celem wpisania tej inicjatywy w inteligentną specjalizację Pomorza.
Jednym z inicjatorów i koordynatorem klastra w Czarnej Wodzie jest firma STEICO, która obok istniejącej fabryki płyt pilśniowych, już w lipcu uruchomi nowoczesną fabrykę innowacyjnego produktu drzewnego, jakim są belki LVL stosowane w budownictwie.

Czytaj więcej: KLASTER DRZEWNY W CZARNEJ WODZIE

KAJAKI ZAMIAST NART

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories Czarna Woda. Tegoroczna zima nie jest zbyt łaskawa dla narciarzy lecz sprzyja kajakarzom. Własnie zakończył się Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy Wda 2015.

Czytaj więcej: KAJAKI ZAMIAST NART