• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

WYPADEK NA A1

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (08.06) na autostradzie A1 - ranne zostały dwie osoby.Wypadek miał miejsce w okolicy Swarożyna (gmina Tczew) przed godziną siódmą.- Samochód osobowy zjechał z drogi i wjechał do rowu. Ranne zostały dwie osoby. - mówi st. kpt. Zbigniew Rzepka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. 
W akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy strażackie, policja i ratownictwo medyczne. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku ustali policja.

REMONT OŚRODKA W SWAROŻYNIE

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories
Dokonano publicznego otwarcia ofert dla zadania pn. „Modernizacja budynku mieszkalno-usługowego w Swarożynie przy ul. Wyzwolenia 4”, w którym mieści się niepubliczny zakład opieki zdrowotnej ZOZ Medical. Do urzędu wpłynęło 18 ofert. Komisja przetargowa wybrała najkorzystniejszą ofertę. Dnia 26 marca Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski podpisał umowę z wykonawcą. Koszt zadania opiewa na kwotę 370 tys. zł.

Czytaj więcej: REMONT OŚRODKA W SWAROŻYNIE

Kolejna zmodernizowana

Dąbrówka Tczewska. W sobotę, 5 października br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej i rozbudowanej świetlicy wiejskiej wraz z boksem garażowym w Dąbrówce Tczewskiej. Obiekt przeszedł generalny remont.

Czytaj więcej: Kolejna zmodernizowana

Gminno-powiatowe Dożynki

 

Swarożyn. Gmina Tczew znana jest ze swego rolniczego charakteru oraz kultywowania tradycyjnych wartości. Nawiązując do tych jakże chlubnych i ważnych ideałów, w niedzielę 8 września br. w Swarożynie odbyły się uroczyste obchody dożynek, w tym roku wyjątkowo powiatowo-gminnych.

Czytaj więcej: Gminno-powiatowe Dożynki