• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

„Seniorzy z Energią

  • 20171022
Pelplin. Dnia 17.10.2017 w Zespole Kształcenia i Wychowania odbyły się pierwsze zajęcia  ruchowe organizowane przy współpracy z Grupą Energa. W zajęciach wzięło udział   ok. 20 seniorów z terenu naszej Gminy. W ramach zajęć odbyły się pierwsze konsultację z lekarzem, zarysowanie programu całego cyklu spotkań oraz pierwsze zajęcia ruchowe.

Przypominamy, iż program zakłada przede wszystkim ułatwienie dostępu do opieki medycznej osobom starszym, profilaktykę prozdrowotną i zachęcanie do uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym w swoim regionie. W Pelplinie zajęcia odbywają się w Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1, ul. Sambora 5a, 83-130 Pelplin w każdy wtorek w godz. 11.00-12.30 przez najbliższe 10 tygodni.

 

 

Zapisy są przyjmowane bezpośrednio w Sekretariacie Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie lub  pod nr. tel: 600-800-927

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Źródło: pelplin.pl