• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

NARZUCONA KONWENCJA?

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories Narzucona przez Radę Europy Konwencja przeciwko przemocy wobec kobiet budzi kontrowersje w różnych środowiskach.  Tuż przed Dniem Kobiet poprosiliśmy o głos w tej sprawie, Kazimierza Smolińskiego, posła RP.

Czytaj więcej: NARZUCONA KONWENCJA?

Most tczewski a dymisja Nowaka

Tczew. Od wielu lat trwa walka o przebudowę pięknego, historycznego Mostu Tczewskiego. Dymisja Ministra Transportu, Sławomira Nowaka, który wielokrotnie składał publiczne deklaracje pomocy powiatowi tczewskiemu w rozwiązaniu problemów z zabezpieczeniem finansowania tego kosztownego zadania inwestycyjnego stawia teraz problem zdobycia funduszy w nowym świetle. Rozmawiamy o tym z wicestarostą tczewskim, Mariuszem Wiórkiem.

Czytaj więcej: Most tczewski a dymisja Nowaka

Rewolucyjna propozycja

Tczew. Propozycja aby Tczew stał się miastem na prawach powiatu przedstawiana jest już po raz kolejny przez niektórych radnych miasta Tczew. Wielu działaczy samorządowych w tym starosta, Józef Puczyński twierdzą jednoznacznie, że jest to pomysł bzdurny a jego zgłaszanie to przedwczesna kampania wyborcza niektórych radnych. Jak ocenia tę propozycję, jej celowość i realność realizacji wice starosta, Mariusz Wiórek.

Czytaj więcej: Rewolucyjna propozycja