• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Skarszewski UTW

 • 20171115
Skarszewy. W zamku joannitów odbyło się spotkanie Skarszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykłady poprowadzili: Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarszewach -  Kamil Szynwelski, który mówił o zagrożeniu jakie niesie ze sobą czad, czyli tlenek węgla, a następnie prawnik - Łucja Konczerewicz, przybliżyła wszystkim, co to jest stowarzyszenie i jakie trzeba spełniać warunki, aby można było je zarejestrować. 

Czytaj więcej: Skarszewski UTW

DRZEWIARZ WYGRYWA PO RAZ 13 !!!

 • 20171112
Osieczna. Piłkarze MKP "Drzewiarz" rewelacyjnie spisali się w jesiennej rundzie rozgrywek piłki nożnej w "B" klasie.

Czytaj więcej: DRZEWIARZ WYGRYWA PO RAZ 13 !!!

Razem ku lepszej przyszłości

 • 20171029
Skarszewy.  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skarszewach, dzięki unijnemu projektowi mogli poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego i telewizyjnego.

Czytaj więcej: Razem ku lepszej przyszłości

NOWOŚĆ DLA PACJENTÓW GOZ

 • 20171107
Skarszewy.  Dobra informacja dla mieszkańców z podejrzeniem reumatoidalnego zapalenia stawów.

Czytaj więcej: NOWOŚĆ DLA PACJENTÓW GOZ

10. ROCZNICA NADANIA IMIENIA

 • 20171020
Skarszewy. Godziszewska Szkoła Podstawowa upamiętniła dziś 10. rocznicę nadania tej placówce imienia ks. Franciszka Sawickiego. Patron urodził się w Godziszewie w 1877 roku i był profesorem Seminarium Duchownego w Pelplinie.

Czytaj więcej: 10. ROCZNICA NADANIA IMIENIA