• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Nowe miejsce dla seniorów

 • 20180220
Starogard Gdański. Jeszcze w 2018 r. w Starogardzie Gdańskim powstanie Dzienny Dom „Senior+”. Miasto otrzymało dofinansowanie z rządowego programu.

Czytaj więcej: Nowe miejsce dla seniorów

Lidia – pierwsza starogardzianka 2018

 • 20180211
Starogard Gdański. Ta dziewczynka ma na imię Lidia. Po babci będzie nosić drugie imię – Krystyna. Waży już prawie 4 kilogramy, mierzy 54 centymetry i jest okazem zdrowia. Lidia – córka Aleksandry i Igora jest pierwszą starogardzianką, która przyszła na świat w 2018 roku w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim.

Czytaj więcej: Lidia – pierwsza starogardzianka 2018

Wierzyczanki 2017

 • 20180202
Starogard Gdański. Wierzyczanki za 2017 rok w dziedzinach: kultura, gospodarka i inicjatywa społeczna powędrowały do Wojciecha Gdańca, właścicieli firm – „Polmet” i „Koltel” oraz Jarosława Janaszka – pomysłodawcy i inicjatora imprezy Deyna ’70 z Energą i Lotosem. Laureaci zostali wyłonieni spośród 26 nominowanych do tego wyróżnienia. Honorową nagrodę otrzymał ksiądz dziekan Józef Pick.

Czytaj więcej: Wierzyczanki 2017

GOZ CZYNNY W SOBOTY

 • 20180203
Skarszewy. Po kilkunastu latach przerwy, Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach wznawia pracę w soboty.

Czytaj więcej: GOZ CZYNNY W SOBOTY

Szansa na Chiny

 • 20180124
Starogard Gdański. 15 stycznia br. prezydent Starogardu Janusz Stankowiak podpisał z Hu Xinfeng – przewodniczącą Rady Miasta Luohe w Chinach wstępne porozumienie w sprawie wymiany polsko-chińskiej młodzieży. Być może jeszcze w tym roku młodzi sportowcy i muzycy ze Starogardu i Chin będą mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami i talentami, poznając kulturę i tradycję partnerskiego miasta.

Czytaj więcej: Szansa na Chiny