• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Postawa godna naśladowania

 • top
Starogard Gdański. Piotr Mandziara, nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum Nr 2, dał ostatnio swoim uczniom doskonały przykład postawy godnej naśladowania. Na ich oczach, bez chwili wahania wskoczył do Wierzycy i uratował tonącego mężczyznę.

Czytaj więcej: Postawa godna naśladowania

Dobra zabawa i sportowy duch

 • 410683
Starogard Gdański. To one towarzyszą od lat seniorom, którzy już po raz XIII spotkali się na Spartakiadzie Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych w Starogardzie Gdańskim. W sobotę 9 września na stadionie im. Kazimierza Deyny rywalizowało ponad 280 emerytów z 11-tu gminnych kół emeryckich i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Seniorzy pokazali, że wiek nie gra roli, gdy w zdrowym ciele – zdrowy duch.

Czytaj więcej: Dobra zabawa i sportowy duch

Finał na miarę Ligii Mistrzów

 • MG_7006
Starogard Gdański. Drużyna z Ustki zwyciężyła w V piłkarskim finale LOTOS Junior CUP. W sobotę 1 lipca na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim w szranki stanęli 12-latkowie reprezentujący wszystkie ośrodki działające w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM.

Czytaj więcej: Finał na miarę Ligii Mistrzów

78 rocznica wybuchu II wojny światowej

 • iiwojna
Starogard Gdański. W 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej, przed Pomnikiem Poległych i Zamordowanych Harcerzy w Starogardzie Gdańskim o godz. 4:45 władze samorządowe, harcerze oraz mieszkańcy miasta oddali hołd pomordowanym.

Czytaj więcej: 78 rocznica wybuchu II wojny światowej

Park pełen atrakcji

 • dzieckooo
Starogard Gdański. Starogardzki Parki Miejski w sobotę (27 maja) we władanie wzięli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, którzy wspólnie z rodzicami świętowali Dzień Dziecka. Festyn Rodzinny pod hasłem „Bądźmy Razem” zorganizował Caritas Diecezji Pelplińskiej. Razem z Miastem i siecią sklepów Biedronka przygotował mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej: Park pełen atrakcji