• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Od serca i z duszą

 • 20171119
Starogard Gdański. Mądre, poruszające słowa, kojąca dla ucha muzyka, emocje i wzruszenia oraz gromkie brawa – tak jednym zdaniem można podsumować XXV jubileuszową Noc Bardów im. Ryszard Rebelki.

Czytaj więcej: Od serca i z duszą

Wyjątkowa NOC

 • 20171110
Starogard Gdański. XXV Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki odbędzie się w tym roku w dniach 17 i 18 listopada. Będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Mija bowiem ćwierć wieku, od kiedy w Starogardzie po raz pierwszy na konkursowej scenie zaśpiewali bardowie. Również w tym roku nie zabraknie wyjątkowych artystów, interesujących tekstów i znakomitej muzyki. Ukoronowaniem tego klimatycznego spotkania z poezją śpiewaną będzie występ wybitnej aktorki oraz  charyzmatycznej pieśniarki Stanisławy Celińskiej.

Czytaj więcej: Wyjątkowa NOC

Teraz zajmie się sobą

 • 20171024
Starogard Gdański. Maria Malinowska, którą znamy z wielu starogardzkich imprez, od ponad 20 lat pracuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Niestety jej stan zdrowia nie pozwala na dalsze wykonywanie obowiązków służbowych.

Czytaj więcej: Teraz zajmie się sobą

Budżet Obywatelski 2018

 • 20171101
Starogard Gdański. 30 października podliczono głosy, które mieszkańcy oddali na projekty w IV edycji starogardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej: Budżet Obywatelski 2018

Scena jest ich żywiołem

 • 20171015
Starogard Gdański. Seniorzy ze Starogardu Gdańskiego i okolic nieustannie udowadniają, że wciąż są aktywni. Udzielają się naukowo, sportowo, czy też artystycznie. Efekty tej ostatniej aktywności podziwiać mogliśmy 14 października podczas XXI przeglądu pod nazwą „Spotkajmy się 2017”.

Czytaj więcej: Scena jest ich żywiołem