• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Wyróżnienie dla ZS Opalenie

 • 20171114
Gniew. Z przyjemnością informujemy, że znamy już wyniki konkursu dla szkół podstawowych "Eksperymentuj na wiosnę - wygraj piknik edukacyjny dla Twojej szkoły". Jedna z nagród trafi do Zespołu Szkół im. J. Czyżewskiego w Opaleniu. Gratulujemy.

Czytaj więcej: Wyróżnienie dla ZS Opalenie

Sukcesy karateków

 • 20171106
Gniew. Za gniewskimi karatekami Otwarte Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2017 i V Puchar Europy Dzieci, które rozegrane zostały 21-22 października w lubelskiej hali Globus.

Czytaj więcej: Sukcesy karateków

Gniewska Liga Futsalu

 • 20171021
Gniew. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz NZOZ "Pelmed" serdecznie zapraszają miłośników futsalu oraz wszystkich, którzy chcą zaznać sporej dawki sportowych emocji, I edycję Gniewskiej Ligi Futsalu. Start halowych zmagań już 19 listopada! Szczegóły na załączonym plakacie.

Czytaj więcej: Gniewska Liga Futsalu

Dzień Seniora w „Wesołej jesieni”

 • 20171023
Gniew. Sobota, 21 października, w Klubie Seniora „Wesoła jesień” była bardzo przyjemna. Tuż po przywitaniu każdy obecny otrzymał kawę o czekoladę, a dalsza część poczęstunku czekała na gości już po odtańczeniu kilku tańców.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w „Wesołej jesieni”

Kawiarenka historyczna

 • 20171014
Gniew. W środę, 2 października w Pracowni Orange odbyła się kolejna kawiarenka historyczna, zorganizowana w ramach projektu " W Gniewie wszystko jest Sobieskie", dofinansowanego ze środków Gminy Gniew. O niezwykłym człowieku - J.A. Kleinie opowiadał pan Andrzej Solecki, który też przygotował bardzo ciekawą prezentację o gniewskim kupcu, wielkim patriocie, działaczu społecznym i samorządowym.

Czytaj więcej: Kawiarenka historyczna