• Duet elegancji

    - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

    więcej
  • Czy już gorzej słyszę?

    Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

    więcej

Aktualne wydanie

ZA POSIADANIE DO ARESZTU

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali w pościgu 29-latka, przy którym znaleźli środki odurzające. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków i zgodnie z decyzją sądu powinien przebywać w areszcie śledczym. 

Czytaj więcej: ZA POSIADANIE DO ARESZTU

PROWADZIŁ POD WPŁYWEM

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories

Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali 42-latka, który kierował mercedesem pod znacznym wpływem alkoholu. Mieszkaniec Kociewia wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość. Kierowca stracił już swoje prawo jazdy. W najbliższym czasie mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym.

Czytaj więcej: PROWADZIŁ POD WPŁYWEM

POŻAR W ZELGOSZCZY

Na miejscu zdarzenia zastano objęte pożarem wnętrze budynku garażowego wielostanowiskowego wraz z konstrukcją dachu. Do obiektu bezpośrednio przylegał kurnik oraz budynek warsztatu. Budynek garażu murowany o drewnianej konstrukcji dachu, kryty eternitem, wyposażony w instalację elektryczną.

Czytaj więcej: POŻAR W ZELGOSZCZY

WYPADEK W SUCUMINIE

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://glospowiatowy.pl/stories

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Sucumin. W wyniku zderzenia osobowej hondy z volkswagenem golfem ranne zostały 3 osoby. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania.

Czytaj więcej: WYPADEK W SUCUMINIE

KONTROWERSYJNY PRZEGLĄD

Jabłowo. 21 marca odbył się w Jabłowie XI Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich powiatu starogardzkiego.Piękne stoły wielkanocne, ciekawe wątki w konkursie fotograficznym, potrawy świąteczne, barwne stroje i pomysłowe prezentacje słowno-muzyczne złożyły się na rywalizację 6 grup KGW z Barłożna, Bobowa, Koteż, Lipinek Szlacheckich, Nowego Wieca i Zblewa. Kontrowersyjny okazał się jeden z elementów programu narzuconego "z góry", który był stałym punktem eliminacji  turniejów KGW w całym województwie pomorskim

 

Czytaj więcej: KONTROWERSYJNY PRZEGLĄD