• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

XVIII Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną

 • 20171118
Pelplin. 10 listopada 2017 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyło się XVIII Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną „Cześć polskiej ziemi”.

Czytaj więcej: XVIII Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną

Konsultacje programu współpracy z NGO

 • 20171109
Pelplin. Konsultacje odbędą się 15 listopada 2017 r. (środa) o godz. 16:00 w Sali Ślubów Urzędu Miasta i Gminy Pelplin.

Czytaj więcej: Konsultacje programu współpracy z NGO

„Seniorzy z Energią

 • 20171022
Pelplin. Dnia 17.10.2017 w Zespole Kształcenia i Wychowania odbyły się pierwsze zajęcia  ruchowe organizowane przy współpracy z Grupą Energa. W zajęciach wzięło udział   ok. 20 seniorów z terenu naszej Gminy. W ramach zajęć odbyły się pierwsze konsultację z lekarzem, zarysowanie programu całego cyklu spotkań oraz pierwsze zajęcia ruchowe.

Czytaj więcej: „Seniorzy z Energią

Pelplińskie przetargi

 • 20171031
Pelplin. Burmistrz Gminy Pelplin ogłosił nowe przetargi. 

Czytaj więcej: Pelplińskie przetargi

IGRZYSKA W UNIHOKEJU

 • 1-640x425
Pelplin. W czwartek 5 października odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Małych Walichnowach. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół: ZKiW nr 1 w Pelplinie, ZKiW w Rudnie oraz gospodarze – SP w Małych Walichnowach. Pojedyncze spotkanie trwało 2×9 minut, a wyniki i końcowa klasyfikacja kształtowała się następująco:

Czytaj więcej: IGRZYSKA W UNIHOKEJU