• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Galeria zamiast tarasu

 • targal
Świecie. Jeszcze we wrześniu rozpocznie się przebudowa tarasu w OKSiR. Zostanie też odnowiona elewacja budynku.

Czytaj więcej: Galeria zamiast tarasu

Uroczystość w Mniszku

 • mniszek
Świecie. Z okazji 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej w miejscu zbiorowej mogiły w Mniszku 17 września o godz. 15.00 odbędzie się uroczystość patriotyczno-religijna, na którą zaprasza Dorota Krezymon, wójt gminy Dragacz.

Czytaj więcej: Uroczystość w Mniszku

Po gospodarsku o gminie

 • radas
 Świecie. Budowa nowych parkingów, malejące bezrobocie, sytuacja prawna właścicieli kamienic oraz strategia rozwoju gminy i program rewitalizacji – to tylko niektóre tematy, które omawiano na spotkaniu rady gospodarczej.

Czytaj więcej: Po gospodarsku o gminie

Jazda w powiat

 • lowel
Świecie. Nie musisz mieć drogiego roweru i wielkiego doświadczenia, by wziąć udział w rajdzie w ramach akcji „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Tym razem spotkamy się nad jeziorem Deczno w sobotę 26 sierpnia.

Czytaj więcej: Jazda w powiat

Do seniora z czułością i cierpliwością

 • opsss
Świecie. W  środę odbyła się kolejna impreza w ramach programu „Do seniora z czułością i cierpliwością”. Na pomysł aktywowania i integrowania środowiska osób w starszym wieku wpadła Marzena Brac, kierownik OPS w Świeciu.

Czytaj więcej: Do seniora z czułością i cierpliwością