• Duet elegancji

  - Od początku, czyli od 1999 roku zajmujemy sie także eleganckim towarem damskim - mówi Andrzej Grzenia, właściciel firmy BONUS MG. - W naszej ofercie znajdą panie garsonki, płaszczyki, kurtki, suknie itp.

  więcej
 • Czy już gorzej słyszę?

  Rozmowa z Bożeną Kłopocką – protetykiem słuchu i z-cą kierownika oddziału firmy GEERS Akustyka Słuchu w Starogardzie Gdańskim.

  więcej

Aktualne wydanie

Nowy Rok w amfiteatrze.

 • 20171116
Świecie. Zabawa będzie trwała od godz. 23.00 do 1.00. O oprawę muzyczną zadba didżej oraz zespół Swing Time. Ponieważ Nowy rok, to czas postanowień i życzeń, będą także dziewczęta przebrane za wróżki, a każdy będzie mógł wyciągnąć z magicznego kotła karteczkę z wróżbą dla siebie.

Czytaj więcej: Nowy Rok w amfiteatrze.

W rocznicę

 • 20171113
Świecie. Po mszy w intencji ojczyzny w kościele św. Andrzeja Boboli przedstawiciele gminy Świecie oraz poczty sztandarowe złożyły kwiaty na mogile żołnierzy poległych w 1920 r.

Czytaj więcej: W rocznicę

Wkrótce wielka przeprowadzka

 • 20171027
Świecie. Do zmodernizowanej, dawnej stołówki wojskowej przy ul. Hallera, przeprowadzi się Ośrodek Pomocy Społecznej, gminny koordynator rozwiązywania problemów alkoholowych i organizacje pozarządowe.

Czytaj więcej: Wkrótce wielka przeprowadzka

Spotkanie dla przedsiębiorców

 • 20171105
Świecie.  Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”  w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017 zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu świeckiego na spotkanie, które odbędzie się 14 listopada 2017r. w godz. 11:00 - 14:00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2b.

Czytaj więcej: Spotkanie dla przedsiębiorców

Wielkie bokserskie święto

 • 20171018
Świecie. Na zwołanej nieco ponad tydzień przed meczem konferencji prasowej na pytania dziennikarzy odpowiadali Leszek Piotrowski, prezes Polskiego Związku Bokserskiego oraz Maciej Demel, wiceprezes PZB ds. organizacyjnych. Leszek Piotrowski przyniósł na konferencję pamiątkowy zegar właśnie z meczu Polska – Węgry, który odbył się w Świeciu w 2002 roku jeszcze w sali sportowej SP nr 8.

Czytaj więcej: Wielkie bokserskie święto